Nákupní košík
0 ks - 0,00 Kč
czsk

Dětský koberec Sigikid Veselé autíčko

Dětský koberec Sigikid Veselé autíčko
Dětský koberec Sigikid Veselé autíčko Dětský koberec Sigikid Veselé autíčko Dětský koberec Sigikid Veselé autíčko
Velikost zboží: 70 x 140 cm až 120 x 180 cm
Materiál: 100% Acrylic
Kód: SK-334301
Dostupnost: 10 dní
Popis: Dětský koberec
Cena: 4 334,00 Kč
cena za kus vč. DPH
Nabízené rozměry koberce
120x180, 70x140, 90x160,
velikost: ks:  

Ostrov pro hraní, podmanivá oáza a dekorativní plochy s velým motivem autíčka, kocoura a zajíčka v letadle: dětské koberce od Sigikid přinášejí do dětského světa přívětivý design, teplo a přátelskou atmosféru. Je tu pro každého něco od kojenců až po předškolní  a školní děti. Tyto dětské koberce mají nádherné ručně vyšívané barevné motivy nejvyšší kvality. Motivy jsou inspirovány plyšáky z rodiny Sigikid. Medvěd námořník, zelená žába Suzi a mnoho dalších. Prostě sen každého dítěte.

Technika výroby : ruční tufting

Materiál: 100% Acryl

Výška vlasu: 10 mm

Váha: 2.700q/m2

Koberecredukovaný vzor u velikostí 70 x 140 cm a 90 x 160 cm, vzhled redukovaného vzoru si můžete prohlédnout na fotografii.

Koberce jsou vhodné pro alergiky.

Koberce jsou vhodné pro podlahové vytápění.

Koberec lze pravidelně čistit normálním dostupným vakuovým vysavačem od prachu a nečistot. Některé jednotlivé vlákna se mohou uvolnit během několika prvních týdnů používání. Netahejte déle vyčnívající vlákna z koberce,ale ustříhněte přečnívající část pomocí málých nůžek. Skvrny vyčistěte pomocí vlhkého hadříku. Nedřete! Pokud si nejste skvrnou nebo znečištěním jisti, nechte vyčistit koberec odborníkem - odbornou firmou na čištění koberců.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací