Nákupní košík
0 ks - 0,00 Kč
czsk

Dětské koberce Slon velký

Dětské koberce Slon velký
Dětské koberce Slon velký Dětské koberce Slon velký Dětské koberce Slon velký Dětské koberce Slon velký
Velikost zboží: 120 x 180 cm až 170 x 240 cm
Materiál: 100% Acrylic
Kód: 3342-04v
Dostupnost: 3 - 4 týdny
Popis: Dětské kusové koberce
Cena: 10 718,40 Kč
cena za kus vč. DPH
Nabízené rozměry koberce
120x180, 140x200, 170x240,
velikost: ks:  

Ostrov pro hraní, podmanivá oáza a dekorativní plochy s velým motivem slona: dětské koberce od Sigikid přinášejí do dětského světa přívětivý design, teplo a přátelskou atmosféru. Je tu pro každého něco od kojenců až po předškolní  a školní děti. Tyto dětské koberce mají nádherné ručně vyšívané barevné motivy nejvyšší kvality. Motivy jsou inspirovány plyšáky z rodiny Sigikid. Medvěd námořník, zelená žába Suzi a mnoho dalších. Prostě sen každého dítěte. 

Technika výroby : ruční tufting

Materiál: 100% Acryl

Výška vlasu: 10 mm

Váha: 2.700q/m2

Koberce jsou vhodné pro alergiky.

Koberce jsou vhodné pro podlahové vytápění

Koberec lze pravidelně čistit normálním dostupným vakuovým vysavačem od prachu a nečistot. Některé jednotlivé vlákna se mohou uvolnit během několika prvních týdnů používání. Netahejte déle vyčnívající vlákna z koberce,ale ustříhněte přečnívající část pomocí málých nůžek. Skvrny vyčistěte pomocí vlhkého hadříku. Nedřete! Pokud si nejste skvrnou nebo znečištěním jisti, nechte vyčistit koberec odborníkem - odbornou firmou na čištění koberců.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací